Pensjonat Róża wiatrów
Pokoje gościnne

Pokoje gościnne

Róża Wiatrów to nowy pensjonat. Pierwsi goście przyjechali do nas w czerwcu 2014 r. Od tej pory będziemy starali się ze wszystkich sił, aby sprawić, że Państwa wakacje w Białogórze będą niezapomniane. Budynek Róży Wiatrów jest dwupiętrowy, po 8 pokoi na każdym piętrze. Górne pokoje mają balkony, natomiast na dole można wyjść na taras. Zarówno balkony jak i tarasy oddzielone są pergolami, aby zachowali Państwo prywatność i intymność. Dzieci mogą bawić się na placu zabaw. Wszyscy goście mogą też korzystać z grilla, który jest za domem. Na terenie pensjonatu znajduje się również ogrodzony parking.

Plac zabaw

Plac zabaw

Z myślą o dzieciach stworzyliśmy plac zabaw. Do dyspozycji dzieci jest trampolina, piaskownia i zjeżdżalnia.

Domek  dla rowerów

Domek dla rowerów

Zachęcamy do przyjeżdżania do Białogóry z rowerami. Posiadamy miejsce, w którym możemy je przechować. Przywożąc rowery zapewniacie sobie Państwo dodatkową atrakcję jaką są rowerowe wycieczki.

Okolice

Okolice

Róża Wiatrów znajduje się w cichej i spokojnej części miejscowości Białogóra. Do morza dotrzecie Państwo przyjemnym 20 minutowym spacerkiem . Do wyboru jest piaszczysta leśna droga przez sosnowy las albo urokliwa asfaltowa promenada. Promenadą można dojechać do plaży rowerami lub skorzystać z przejażdżki wozem konnym.

Promenada

Promenada

Opis
Skontaktuj się z nami:
Łucja Ziemiakowska
Tel: 48 608-680-199
Elżbieta Skibniewska
Tel: 48 607-404-974
lub